Koupelnové studio

3D návrhy koupelen

Naše firma Stavebniny Zeman patří mezi velké prodejce stavebního materiálu a v současnosti nabízíme i služby koupelnového studia. V případě využití služeb nejenže získáte inspiraci a návrh, veškerý materiál budete moci na stejném místě i zakoupit.

Koupelna snů nejen pro vyvolené

Toužíte po koupelně snů? S pomocí profesionálů ji mít budete. Koupelna představuje často malý prostor, který je třeba upravit tak, aby opticky působil prostorněji. To lze učinit pomocí správného výběru podlahy, obkladů a stropů.

Opticky lze prostor změnit téměř čímkoliv, a to i volbou zrcadel či osvětlení. To vše lze uměle nasimulovat skrze 3D návrhy koupelen. Než se tedy pustíte do rekonstrukce koupelny, budete přesně vědět, jak bude kýžený výsledek vypadat.

Nabízíme možnost vypracování návrhu koupelny zcela zdarma v případě, dojde-li současně i k objednání celé koupelny. Tímto krokem ušetříte velké peníze, které byste jinak do návrhů koupelen museli investovat.

Nechat si u nás vypracovat grafický návrh koupelny a následně zakoupit veškerý materiál je výhodné. Poskytneme vám přesně takové obklady, dlažby, umyvadla, skříňky i zrcadla, které byly použity ve vizualizaci.

Inspirace koupelny

Více ukázek najdete ve fotogalerii koupelen (inspirace při navrhování vaší koupelny).

Díky našemu 3D návrhu koupelny si uděláte jasnou představu o finálním vzhledu koupelny. Proveďte poslední změny ještě v návrhu koupelny, protože je to poslední chvíle, kdy to lze napravit bez použití kladiva.

Stavebniny Zeman - Bystřice nad Pernštejnem Nádražní 661, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem +420 566 550 517 info@stavebninyzeman.cz
Stavebniny Zeman - Nové Město na Moravě Soškova 1352, 592 31 Nové Město na Moravě +420 566 615 772 nmnm@stavebninyzeman.cz
Stavebniny Zeman - Doubravník Doubravník 316, 592 61 Doubravník +420 566 566 755 info@stavebninyzeman.cz